Ankara / Ana Sayfa

 Yeni Ürünlerle İstikrarlı Büyümeye Devam Edeceğiz
07 Mayıs 2019 Salı 09:56:00
Yeni Ürünlerle İstikrarlı Büyümeye Devam Edeceğiz
Fiskobirlik’in, Dünyanın en büyük tarımsal birliklerinden bir tanesi olduğunu ifade eden, Fiskobirlik YK Başkanı Av. Sabri Bayraktar, serbest gazeteci yazar B.Ali Kavalcı’ya konuştu. YK Başkanı Av. BAYRAKTAR, “ “Fiskobirlik, aynı zamanda Dünyanın en büyük fındık tarım kuruluşudur. Dolayısıyla çok önemli bir birlik ve önemli bir kuruluş. En önemlisi bu ülkenin öz evlatlarının kuruluşu, yani bir kooperatif işletmesi. Biz ve bizim gibiler zaman zaman burada nöbet devralıyoruz. Bu kurumlar bütün kazanımlarıyla üreticiye, ortaklarına, Türkiye’de yaşayan insanlara gelecek devreden, onların emeklerine bir miktar artı değerler katmaya çalışan kurumlardır. Bu anlamda burası aslında hepimizin. Burası Fiskobirlik olarak Türkiye’de yaşayan herkesindir.” dedi.
Yorum : 0
AA Mercek Altında
29 Nisan 2019 Pazartesi 18:48:00
AA Mercek Altında
Seçim sonuçlarını kamuoyuna aktarmada tekel konumunda bulunan AA`nın seçim akşamı veri akışını durdurması veGenel Müdürün AKP Gençlik Kollarının Kurucu Başkanı olduğuna ilişkin haberler Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay`a soruldu.
Yorum : 0
CHP`nin Uyuşturucuyla Mücadele Önerisi, AK Parti`nin Oylarıyla Reddedildi
25 Nisan 2019 Perşembe 00:49:00
CHP`nin Uyuşturucuyla Mücadele Önerisi, AK Parti`nin Oylarıyla Reddedildi
CHP grubunun "Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu" kurulması önerisi, AK Parti grubunun oylarıyla reddedild
Yorum : 0
İYİ Parti’den 1915 açıklaması
25 Nisan 2019 Perşembe 00:40:00
İYİ Parti’den 1915 açıklaması
İYİ Parti Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, sözde Ermeni soykırımı iddialarına tepki göstererek “Tehcir, Türk Milleti`nin `bekasının/varlığının` tarihî ve mecbûrî bir hamlesidir” ifadelerini kullandı.
Yorum : 0
TBMM’den Yavaş’a ambargo
25 Nisan 2019 Perşembe 00:36:00
TBMM’den Yavaş’a ambargo
TBMM lokantasındaki ekmek ihtiyacının Ankara Büyükşehir Belediyesi`ne bağlı Halk Ekmek`ten yapılması uygulamasına son verildi. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Erozan, Meclis`e alınan ekmeklerdeki değişimin, belediyenin Millet İttifakına geçmesiyle bağlantılı olduğunu söyledi.
Yorum : 0

GÜNÜN YAZARLARİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
 Vatanın Birliği İktidar Olmaktan Daha Önemlidir
MHP Rize İl Başkanı özel açıklamalar yaptı
 Rize Genç MÜSİAD ailesi iftarda buluştu
Rize Genç MÜSİAD üyeleri her ramazan geleneksel olarak düzenlediği iftar programı ile bu yıl da ailelerin katılımıyla bir araya geldi.
 TÜSİAD Toplantısına Damga Vuran 31 Mart Sözleri
TÜSİAD 2019 YİK toplantısında konuşan Başkan Tuncay Özilhan, "31 Mart seçimleri her şeyden önce ülkemiz için önemli bir demokrasi sınavı oldu. Bu sınavda kimin ne not aldığını ileride tarih yazacaktır" dedi.
 Ayasofya`yı Müslümanlar yaptı
SuperHaber röportaj editörü Hülya Okur, doktor, yazar, şair Senai Demirci ile manevi hayatın sosyal ve siyasal yaşamla kesiştiği noktaları, tarihten gelen tartışmaları, güncel gelişmeleri konuştu. Demirci İslam`a bakışı, hayatı anlayışı, siyaset alanından beklentileri, güncel gelişmelerin sosyal yaşamdaki etkilerine ilişkin çok önemli değerlendirmelerde bulundu. Bunlardan biri de Ayasofya ile ilgiliydi... Demirci, "Ayasofya`yı Müslümanlar yaptı" diyerek yeni bir tartışmanın da fitilini ateşledi.
FOTO GALERİ
İzlenme 3737
İzlenme 8391
İzlenme 6019
İzlenme 6789
VİDEO GALERİ
İzlenme 5856
İzlenme 6077
UZMAN GÖRÜŞÜ
Rizehaber.Org sadece internet üzerinden yayin yapmaktadir. Tüm Haklari Sakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Görsel Tasarım : Rizedeyiz.Com © 2008 | Yazılım : Rizedeyiz Bilgi İşlem - Pazar Gazetesi - 10 Mart Gazetesi