Ankara / Ana Sayfa

 Varlık Fonu hangi varlıkları teminat gösterdi?
15 Şubat 2019 Cuma 11:51:00
Varlık Fonu hangi varlıkları teminat gösterdi?
Türkiye Varlık Fonu’nun Citigroup Inc. ve Industrial Commercial Bank of Chine Ltd’i 1 milyar Euro borç bulmak için yetkilendirdiğine dair haberlerin gerçek olup olmadığı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’a soruldu.
Yorum : 0
Bekaroğlu: “Türkiye’nin beka sorunu Erdoğan ile Bahçeli’dir.”
13 Şubat 2019 Çarşamba 16:40:00
Bekaroğlu: “Türkiye’nin beka sorunu Erdoğan ile Bahçeli’dir.”
TBMM’de basın toplantısı düzenleyen Mehmet Bekaroğlu, “Türkye’nin beka sorunu vardır. Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan ve Sayın Bahçeli Türkiye’nin beka sorunu olan iki zâttır.” dedi.
Yorum : 0
TBMM’ne Rizeli Başkan mı?
13 Şubat 2019 Çarşamba 12:22:00
TBMM’ne Rizeli Başkan mı?
Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya Meclis Başkanlığı seçimlerine ilişkin kulis bilgileri kaleme aldı.
Yorum : 0
Rizeli Siyasetçi Cemil Çolak, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcılığına Atandı
06 Şubat 2019 Çarşamba 21:13:00
Rizeli Siyasetçi Cemil Çolak, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcılığına Atandı
Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi Rizeli Siyasetçi Cemil Çolak, Genel Başkan Yardımcılığına atandı.
Yorum : 0
Bekaroğlu’ndan Anayasa değişikliği önerisi
04 Şubat 2019 Pazartesi 16:14:00
Bekaroğlu’ndan Anayasa değişikliği önerisi
24 Haziran 2018’de yapılan genel seçimle devreye giren Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini ‘Ucube’ye benzeten CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, 24 Haziran’dan bu güne kadar Meclisin işleyişi ile ilgili ciddi sorunlar ortaya çıktığını, bunun bu ucube sistemin çöktüğünün göstergesi olduğunu söyledi. Bekaroğlu, tüm partilere çağrıda bulunarak, yürümeyen bu ucube sistemi düzeltmek için Anayasa değişikliği önerdi.
Yorum : 0

Okunma : 12
Yorum : 0
GÜNÜN YAZARLARİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Fatih Erbakan Rize`den Uyardı: Ekonomik Beka İşgal Altında, İflas Etti
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Rize’de hükümetin ekonomik ve dış politikasını eleştirdi, ülkenin ekonomi bekasının tehdit altında olduğunu ifade ederek, ekonomik iflas ve çöküşle karşı karşıya kalındığını savundu
 İYİ Parti Güneysu’ da İddialı çalışıyor
İyi Parti Güneysu ilçe teşkilatı 31 Martta yapılacak yerel seçimler öncesi çalışmalarını hızlandırdı. İYİ Parti İl başkanı Av. Ayşegül Akyıldız, İl yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı esnaf ziyareti öncesi ilçe başkanlığında toplandı
Ak Parti Fındıklı Belediye Başkan Adayı Zorlu Projelerini Anlattı
AK Parti Fındıklı Belediye Başkan Adayı Mustafa Kasım Zorlu katıldığı canlı yayın programında seçim sürecini ve projelerinin bir kısmını anlattı.
Rize Benim Kara Sevdamdır
AK Parti Rize Belediye Başkan Adayı... Rize’ de 7’den 70’e herkesin çok sevdiği bir isim. Metin ile siyasî yaşamından Rize’nin sorunlarını, projelerini ve yerel seçim çalışmalarını konuştuk. 2 aydır saha çalışmalarını dur durak demeden yoğun bir şekilde sürdüren Metin, Rize’nin sorunlarını iyi biliyor. Bununla da farklı bir anlayışla halkın karşısına çıkıyor.
FOTO GALERİ
İzlenme 3679
İzlenme 8356
İzlenme 5986
İzlenme 6757
VİDEO GALERİ
İzlenme 5710
İzlenme 5949
UZMAN GÖRÜŞÜ
Rizehaber.Org sadece internet üzerinden yayin yapmaktadir. Tüm Haklari Sakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Görsel Tasarım : Rizedeyiz.Com © 2008 | Yazılım : Rizedeyiz Bilgi İşlem - Pazar Gazetesi - 10 Mart Gazetesi