Ankara / Ana Sayfa

 Yeni Ürünlerle İstikrarlı Büyümeye Devam Edeceğiz
07 Mayıs 2019 Salı 09:56:00
Yeni Ürünlerle İstikrarlı Büyümeye Devam Edeceğiz
Fiskobirlik’in, Dünyanın en büyük tarımsal birliklerinden bir tanesi olduğunu ifade eden, Fiskobirlik YK Başkanı Av. Sabri Bayraktar, serbest gazeteci yazar B.Ali Kavalcı’ya konuştu. YK Başkanı Av. BAYRAKTAR, “ “Fiskobirlik, aynı zamanda Dünyanın en büyük fındık tarım kuruluşudur. Dolayısıyla çok önemli bir birlik ve önemli bir kuruluş. En önemlisi bu ülkenin öz evlatlarının kuruluşu, yani bir kooperatif işletmesi. Biz ve bizim gibiler zaman zaman burada nöbet devralıyoruz. Bu kurumlar bütün kazanımlarıyla üreticiye, ortaklarına, Türkiye’de yaşayan insanlara gelecek devreden, onların emeklerine bir miktar artı değerler katmaya çalışan kurumlardır. Bu anlamda burası aslında hepimizin. Burası Fiskobirlik olarak Türkiye’de yaşayan herkesindir.” dedi.
Yorum : 0
AA Mercek Altında
29 Nisan 2019 Pazartesi 18:48:00
AA Mercek Altında
Seçim sonuçlarını kamuoyuna aktarmada tekel konumunda bulunan AA`nın seçim akşamı veri akışını durdurması veGenel Müdürün AKP Gençlik Kollarının Kurucu Başkanı olduğuna ilişkin haberler Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay`a soruldu.
Yorum : 0
CHP`nin Uyuşturucuyla Mücadele Önerisi, AK Parti`nin Oylarıyla Reddedildi
25 Nisan 2019 Perşembe 00:49:00
CHP`nin Uyuşturucuyla Mücadele Önerisi, AK Parti`nin Oylarıyla Reddedildi
CHP grubunun "Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu" kurulması önerisi, AK Parti grubunun oylarıyla reddedild
Yorum : 0
İYİ Parti’den 1915 açıklaması
25 Nisan 2019 Perşembe 00:40:00
İYİ Parti’den 1915 açıklaması
İYİ Parti Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, sözde Ermeni soykırımı iddialarına tepki göstererek “Tehcir, Türk Milleti`nin `bekasının/varlığının` tarihî ve mecbûrî bir hamlesidir” ifadelerini kullandı.
Yorum : 0
TBMM’den Yavaş’a ambargo
25 Nisan 2019 Perşembe 00:36:00
TBMM’den Yavaş’a ambargo
TBMM lokantasındaki ekmek ihtiyacının Ankara Büyükşehir Belediyesi`ne bağlı Halk Ekmek`ten yapılması uygulamasına son verildi. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Erozan, Meclis`e alınan ekmeklerdeki değişimin, belediyenin Millet İttifakına geçmesiyle bağlantılı olduğunu söyledi.
Yorum : 0

GÜNÜN YAZARLARİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Müzelerimiz İsrailli firmaya mı teslim edildi?  Kaynak Yeniçağ: Müzelerimiz İsrailli firmaya mı teslim edildi?
Kültür ve Turizm Bakanlığı`nın Müze ve Örenyeri gişelerinin işletmesi için açtığı ihaleyi kazanan, aynı zamanda kutsal emanetlerden de sorumlu olacak olan Sicpa firmasının İsrail kökenli ve Siyonizmin destekçisi olduğu iddia edildi.
Darbe girişimini öğretmen, öğrenci, hemşire, memur yapmış olamaz
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, haftalık olağan basın toplantısında gündeme ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
Ertuğrul Günay: Yeni yılda yeni partiler görebiliriz
23 Haziran seçim sonuçlarının ardından siyasette yeni arayışlar gündemde...
 Kimler olduğunu biliyorum!
Yeni parti kuracağı konuşulan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Trol çetesi" derken "Pelikancıları" kastettiğini vurgulayarak "Kimler olduğunu biliyorum." dedi.
FOTO GALERİ
İzlenme 3779
İzlenme 8425
İzlenme 6055
İzlenme 6818
VİDEO GALERİ
İzlenme 5997
İzlenme 6214
UZMAN GÖRÜŞÜ
Rizehaber.Org sadece internet üzerinden yayin yapmaktadir. Tüm Haklari Sakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Görsel Tasarım : Rizedeyiz.Com © 2008 | Yazılım : Rizedeyiz Bilgi İşlem - Pazar Gazetesi - 10 Mart Gazetesi