Stjepan Tomas 8 Ağustos’ ta İmzalayacak

kategorisinde, 31 Temmuz 2020 Cuma 14:45 tarihinde yayınlandı 30 defa okundu
Stjepan Tomas 8 Ağustos’ ta İmzalayacak
Çaykur Rizespor’ un Ünal Karaman’ ın istifasıyla takımın başına getirdiği Hırvat Stjepan Tomas ‘ ın 8 Ağustos’ ta sözleşme imzalayacağı açıklandı

 

İlyas GÜR

 

Çaykur Rizespor’ un gelecek sezon için prensipte anlaştığı Stjepan Tomas için şu ana kadar resmi bir açıklama yapılmaması kafalara soru işaretlerine oldu. Yeşil mavili camiada, “Yeni bir hoca arayışımı var”  algısı oluşurken 47 yaşındaki Hırvat teknik adam Stjepan Tomas’ ın Kulüp başkanı Hasan Kartal ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile 8 Ağustos’  ta kulüp binasında sözleşme imzalayacağı ifade edildi.

Hırvat teknik Adam Stjepan Tomas, sezon bitmesiyle beraber Çaykur Rizespor Sportif Menajeri Yılmaz Bal’ ile Başkan Vekili Ali Zeki Saruhan’ ın İstanbul’daki ofisinde, günün 12 saatini yeşil mavili takımın gelecek sezon öncesi yapılanması için çalışıyor. Yeni sezonda güçlü bir kadro ile girmeyi planlayan yeşil mavili ekip transfer listesinde bulunan oyuncuların Hırvat Teknik Adam Stjepan Tomas’ ın oyun sisteminde uygun olanları transfer edecek.