Ali Öztürk / TÜM YAZARLAR

Sarıgül’ün iktidar yolu ve CHP
05 Şubat 2013 Salı 10:15:51
T ürkiye Değişim Hareketi (TDH) lideri Mustafa Sarıgül, geçtiğimiz hafta bölgemizdeydi. Çamlıhemşin Belediye Başkanlığı’nın davetine icabeti nedeniyle geldiği Trabzon’da düzenlediği basın toplantısına iştirak ettik.
Güneş ve Trabzonspor İçin Verilen İstifa
28 Ocak 2013 Pazartesi 20:15:25
Sevgili Şenol Güneş hocam… Trabzonspor’un başına geldiğinizde ayaklarınızın altına adeta kırmızı halı sermiştik. Doğrusu sizi Türkiye’nin en iyi kadrosunun başına getirdiğimizi o dönemde fark edememiştik. Kurulu bir kadro ve zirve mücadelesinin içinde zaman zaman tökezleyince yeni bir ruh ve heyecan olarak size ihtiyaç hissetmiştik. Siz de buna hazırdınız hocam…
Volkan Abi’yi İzlemek...
16 Ocak 2013 Çarşamba 09:17:50
V olkan Abi’yi izliyorum gözlerim kapalı... Daha dün gibiydi muhtarlarla kavgası..
Trabzon’da 2012 Yılında Unutulmayanlar (4)
06 Ocak 2013 Pazar 11:22:06
Umut Oran’a verilen Trabzonspor forması tartışıldı 24-2012 yılında Trabzon’da en çok konuşulan, en çok tartışılan ve unutulmayanlara şike olayının yansımalarının damga vurduğunu daha önce belirtmiştik. Fenerbahçe’nin hamisi olarak bilinen CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran’ın Trabzonspor’u ziyareti ve bu ziyarette taltif edilerek kendisine forma hediye edilmesi derin tartışma yarattı. Asbaşkan Nevzat Şakar’ınBaşkan Sadri Şener’den habersiz bu tavrı hayli yadırgandı.
Bize “İşten Adam Çıkarın” Diyorlar…
10 Aralık 2012 Pazartesi 12:55:56
Teşvik uygulaması 31 Aralık 2012 tarihinde 49 ilde kaldırılıyor. Yeni uygulamayla birlikte işletmeler yeniden ağır bir yükün altına girecek.
PKK`nın hedefi ve açlık grevleri
19 Kasım 2012 Pazartesi 10:47:01
Halen cezaevinde açlık grevinde bulunan PKK ve KCK örgütü mensupları başlıca iki talepte bulunuyor. 1. Anadilde Kürtçe eğitim. 2. Abdullah Öcalan`a tecritin kaldırılması...
Lojistik Merkez ve Demiryolu...
14 Ağustos 2012 Salı 10:21:24
Trabzon bundan 10 yıl önce heyecanını duyduğu Sürmene Tersanesi`nin bir benzeri gelişmeyle karşı karşıya. Yine Sürmene, bu kez lojistik konuşuyoruz. Tam 10 yıl Sürmene Tersanesi`ni konuştuk. MilletvekiliProf. Dr. Sayın Cevdet Erdöl`ün şahsi ve yoğun gayreti sonucu tersane sorunu 5 yılda aşıldı. Lakin Trabzon`un ve Türkiye`nin dışında gelişen Avrupa`daki kriz, tersaneciliği bitirince o muhteşem tesis adeta elimizde kaldı. Halbuki Doğu Karadeniz Bölgesi, Türk tersaneciliğinin yeni merkezi olacaktı. Rize`de bir, Trabzon`un batısında bir, Giresun`da bir tersane ile yeni tersanecilik bölgesi oluşacaktı.
AK Parti Hükümeti ve Suriye riski
28 Haziran 2012 Perşembe 10:50:40
Suriye politikası AK Parti hükümetinin geleceğine dair &`;eşik politika” olarak yorumlanabilir. AK Parti hükümeti Suriye iç savaşını istediği gibi yönlendirip sonuç alabilirse &`;Yeni bir Türkiye doğdu” demektir.
Hasan Ali Genç`in ardından
22 Şubat 2012 Çarşamba 11:11:08
Sabah Hasan Ali Genç`in vefat haberiyle sarsıldık. Yaşadığı bölgenin nabzını tuttuğunu iddia eden bir gazeteci olarak kaç insanın ardından duygulandık bilmiyoruz.
Fransa, Azerbaycan Aliyev
31 Ocak 2012 Salı 10:58:59
Halkı Müslüman ve Türk dünyasından, yönetimi kah Rusya kah batı dünyasından yana bir ülke Azerbaycan... İlham Aliyev için bugünün Türkiye`si bir tehdit mesabesinde... AK Parti yönetimindeki Türkiye`nin her konuda zafiyete düşmesini savunuyor Aliyev...

GÜNÜN YAZARLARİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
 Istanbul`a Ocaklı Başkan
Ülkü Ocaklarından yetişen Okan Ertorun MHP İstanbul il başkanlığına aday oldu
Hollanda Seçimlerinde Türklerin Partisi DENK 3 Milletvekili Çıkardı
Hollanda`da yapılan seçimlerde, İşçi Partisi`nden ihraç edilen Türklerin kurduğu DENK partisi, 3 milletvekilliği elde ederek seçimin asıl kazananı oldu. Türkleri ihraç edilen parti ise sandıkta büyük hüsran yaşadı.
Yeni Ford Kuga İle Harekete Geç
Yeni Ford Kuga, gelişmiş teknolojik özellikleri, etkileyici sürüş dinamikleri ve küçük hacimli 1.5 lt dizel motora eşlik eden manuel ve otomatik şanzıman seçenekleri ile Türkiye’de satışa sunuluyor.
 -1982 Anayasasına verilen “evet” ile bu günkü “evet” arasında siyah ile beyaz arasındaki fark gibi fark var
-Geçtiğimiz günlerde MÜSİAD Rize şube Başkanlığına seçilen Recep Taylan ilk röportajını gazetemize verdi. Taylan, Rize için ve Rize’nin sorunları için kolektif bir çalışma ile bütün kurumlarla ortaklaşa bir çalışma yapacağını ifade etti.
FOTO GALERİ
İzlenme 3400
İzlenme 8047
İzlenme 5729
İzlenme 6488
VİDEO GALERİ
İzlenme 5353
İzlenme 5585
UZMAN GÖRÜŞÜ
Rizehaber.Org sadece internet üzerinden yayin yapmaktadir. Tüm Haklari Sakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Görsel Tasarım : Rizedeyiz.Com © 2008 | Yazılım : Rizedeyiz Bilgi İşlem - Rize Toplu Mesaj - Ajans53 Sigorta - Rize Kız Öğrenci Yurdu