Burhan OKUTAN / TÜM YAZARLAR

CENAZE MERASİMİNDE ALKIŞ!
05 Kasım 2011 Cumartesi 13:36:31
Milli Gazete`de &`;İstismarın Fotoğrafı” başlığıyla PKK militanlarının ölülerini alkışlar ve zılgıtlarla defnettiklerini, mezar başlarına da yıldız koyduklarını fotoğraflamış ve yazmış. (Mustafa Kılıç–01.11.2011)
CUMHURİYET`İN 88. YILI
02 Kasım 2011 Çarşamba 14:47:28
Cumhuriyet bize &`;fazileti” öğretiyorsa, &`;diktatörlüğü” nereye koyacağız. Tek Parti dönemi uygulamalarını kutsayarak nereye kadar gidebiliriz!
DEPREM İLAHİ İKAZDIR!
31 Ekim 2011 Pazartesi 15:22:40
Hiçbir şey yoktur ki, Allah`ın ilminin dışında gerçekleşsin! Deprem olsun, diğer doğal afetler olsun, her şey Allah`ın kudret ve iradesiyle gerçekleşmektedir.
BOYALI ÇİZMELERİNİZİ ÇIKARIN!
04 Temmuz 2011 Pazartesi 11:09:38
Dün, partiler kapatıldı, başörtülü bir milletvekili Meclis`ten atıldı; ama sorumluluk sahibi vekiller &`;ben oynamıyorum” demedi! Bu yaklaşımı ancak çocuklar gösterirdi…

Okunma : 16
Yorum : 0
GÜNÜN YAZARLARİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Fatih Erbakan Rize`den Uyardı: Ekonomik Beka İşgal Altında, İflas Etti
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Rize’de hükümetin ekonomik ve dış politikasını eleştirdi, ülkenin ekonomi bekasının tehdit altında olduğunu ifade ederek, ekonomik iflas ve çöküşle karşı karşıya kalındığını savundu
 İYİ Parti Güneysu’ da İddialı çalışıyor
İyi Parti Güneysu ilçe teşkilatı 31 Martta yapılacak yerel seçimler öncesi çalışmalarını hızlandırdı. İYİ Parti İl başkanı Av. Ayşegül Akyıldız, İl yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı esnaf ziyareti öncesi ilçe başkanlığında toplandı
Ak Parti Fındıklı Belediye Başkan Adayı Zorlu Projelerini Anlattı
AK Parti Fındıklı Belediye Başkan Adayı Mustafa Kasım Zorlu katıldığı canlı yayın programında seçim sürecini ve projelerinin bir kısmını anlattı.
Rize Benim Kara Sevdamdır
AK Parti Rize Belediye Başkan Adayı... Rize’ de 7’den 70’e herkesin çok sevdiği bir isim. Metin ile siyasî yaşamından Rize’nin sorunlarını, projelerini ve yerel seçim çalışmalarını konuştuk. 2 aydır saha çalışmalarını dur durak demeden yoğun bir şekilde sürdüren Metin, Rize’nin sorunlarını iyi biliyor. Bununla da farklı bir anlayışla halkın karşısına çıkıyor.
FOTO GALERİ
İzlenme 3680
İzlenme 8356
İzlenme 5987
İzlenme 6758
VİDEO GALERİ
İzlenme 5717
İzlenme 5956
UZMAN GÖRÜŞÜ
Rizehaber.Org sadece internet üzerinden yayin yapmaktadir. Tüm Haklari Sakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Görsel Tasarım : Rizedeyiz.Com © 2008 | Yazılım : Rizedeyiz Bilgi İşlem - Pazar Gazetesi - 10 Mart Gazetesi