Hüseyin TERZİ / TÜM YAZARLAR

Ortada Fol Yok Yumurta Yok!
22 Ocak 2020 Çarşamba 02:08:20
Ardeşen’de şu günlerde bir tartışmadır almış başını gidiyor. Siyasiler tarafından Soğuk Çay Fabrikasının başka bir ile veya başka bir bölgeye kaydırılacağı iddia ediliyor.
Etliye Sütlüye Karışmıyorlar
14 Ocak 2020 Salı 22:37:03
Rize’de dayatmayla ve ortak akıldan yoksun olarak yapılan bazı yatırımlar, Rize’de işleri içinden çıkılmaz bir hale sokuyor.
STK`lar icazet almaz
08 Ocak 2020 Çarşamba 02:14:23
Sivil Toplum Kuruluşları, şehirlerdeki eksikliklerin giderilmesine ön ayak olan, proje üreten ve kentlerin gelişimine katkı veren önemli kuruluşlardır.
Teleferik muamması
02 Ocak 2020 Perşembe 01:10:12
Teleferik projesi, eski belediye başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın vaat ettiği projelerden bir tanesi olmasına rağmen Belediye Başkanı Rahmi Metin de bu projeyi sahiplenerek hayata geçirmek için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etmişti. Bunu da birçok platformda basının huzurunda dile getirmişti.
Otel mi yoksa fabrika mı?
28 Aralık 2019 Cumartesi 01:28:57
Bölgemizde yatırımları incelediğimizde genelde otel, yol, tünel yapıldığını görürüz.
Bir Teşekkür Bir Sitem
12 Aralık 2019 Perşembe 03:15:25
Rize’de üniversite öğrencileri güzel bir çalışmaya imza attılar. Öğrenciler, sahilde ve şehir merkezinde çevre temizliği gerçekleştirerek hem farkındalık oluşturdular hem de çevreyi çöplerden arındırdılar.
Zam Var Konfor Yok
05 Aralık 2019 Perşembe 01:10:37
Rize, en pahalı illerimizden bir tanesi. Yapılan zamlar ile birlikte şehirde yaşamak zorlaşıyor. Sadece emekli maaşı olan veya özel sektörde asgari ücretle çalışanlar, bu zamlar karşısında zor günler geçiriyor.
Merdiven Yürümese de Olur!
01 Aralık 2019 Pazar 00:25:00
Rize’de 2014 yılında eski belediye başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap döneminde hayata geçirilen ancak daha sonra arızalanarak atıl vaziyette kalan yürüyen merdiven tartışmalara neden oldu. Atatürk Caddesi ile Cumhuriyet Caddesi’ni birbirine bağlayan 30 metre uzunluğundaki merdivenin onarılması gündeme geldi.
Hep Köstek Olunmaz!
23 Kasım 2019 Cumartesi 18:28:26
Ülkemizin tüm şehirlerinde olduğu gibi muhakkak Rize’de bazı eksiklikler ve sorunlar var.
Rizeli Bir Beş Yıl Daha mı bekleyecek
31 Ekim 2019 Perşembe 23:48:58
Rize’de yapılması planlanan Teleferik Projesi bundan yaklaşık beş buçuk yıl önce Rize Belediyesi eski başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap zamanında planlanmıştı.

GÜNÜN YAZARLARİ
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
 Bir Eskici Ve Uslanmaz Rize Tarihi Müptelası
Rize ilinin geçmişine dair araştırmalar yapan Fatih Sultan Kar’ın kentin hafızasına katkı sağlayacak Bir Zamanlar Rize isimli prestij kitabı yayınladı. Az sayıda baılan kitap bir koleksiyon özelliği taşıyor.
Bir Zamanlar Rize İsimli Prestij Kitap Beğeniyle Karşılandı
Rize’nin tarihi güzelliklerini ortaya koymak, Rize için bir kent belleği oluşturmak gayesiyle daha önce kitap çalışmaları yapan, fotoğraf sergileri hazırlayan Fatih Sultan Kar’ın kentin hafızasına katkı sağlayacak
 Unutulan Yollar Ve Hikâyeleri Yusufeli
Yusufelili tanınmış Şair-yazar Cemil AYTEKİN’in ‘Unutulan Yollar Ve Hikâyeleri Yusufeli’ isimli kitabı, Yusufeli Belediyesi yayınları arasında yerini aldı. Kültürel belediyecilik alanında çıkardığı eser ve yaptığı çalışmalarla hem yayın hayatına hem de yöre kültürüne önemli hizmetlerde bulunan Yusufeli Belediyesi,” Unutulan Yollar ve Hikâyeleri Yusufeli” adlı eseriyle de bu özelliğini korumaya devam ediyor.
 Rizespor’da aile ortamı var
Çaykur Rizespor’un savunma oyuncusu Montassar Talbi, “Ligin ilk yarısında çok fazla puan kaybı yaşadık. Ligin 2’nci yarısında orta sıralar için mücadele edeceğiz” dedi.
FOTO GALERİ
İzlenme 3953
İzlenme 8571
İzlenme 6208
İzlenme 6976
VİDEO GALERİ
İzlenme 6425
İzlenme 6621
UZMAN GÖRÜŞÜ
Rizehaber.Org sadece internet üzerinden yayin yapmaktadir. Tüm Haklari Sakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Görsel Tasarım : Rizedeyiz.Com © 2008 | Yazılım : Rizedeyiz Bilgi İşlem - Pazar Gazetesi - 10 Mart Gazetesi - Ovit Otel